Zaproszenie - wspomnienie o zmarłych Rotarianach 3.12.2018r.

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Was na organowy koncert zaduszkowy, który odbędzie się

03 grudnia 2018 (poniedziałek)  o godz. 19.00

w kościele pod  wezw.  św Marcina na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu (przy pomniku papieża  św. Jana XXIII).

Koncert poświęcony będzie wspomnieniom o naszych  Kolegach Rotarianach, którzy odeszli.  Mamy nadzieję, że zechcą wziąć w nim udział również Ich Bliscy, by  razem z nami wspominać  naszych  Przyjaciół.

Organy w kościele św. Marcina zostały zainstalowane dzięki inicjatywie Klubu Rotary  Wrocław.  Dochód z koncertu  (bilety-cegiełki w cenie 20  zł)  w całości   przeznaczony zostanie na zakup  oprogramowania do 12 komputerów  będących darem od  firmy Widex,  zarządzanej przez naszego  kolegę  Rotarianina Marka  Wójcika.

Komputery wraz z oprogramowaniem  będą służyły  studentom  Metropolitalnego Studium  Organistowskiego do tworzenia zapisów nutowych.

Do zobaczenia na koncercie

Prezydent RC Wrocław