Wina z winnicy Trerè z okolic Faenzy

Maciek nasz kloega z RC Wrocław proponuje nam jak ponizej:

Drodzy,

nasz najnowszy dostawca win to winnica Trerè z okolic Faenzy (www.trere.com) – szczegółowe opisy produkowanych przez nią win znajdziecie w załączonym katalogu. Ich dostawa juz do nas dotarła, w związku z czym dla smakoszy, którzy mieli już okazję poznania jakości importowanych przez nas trunków, przygotowaliśmy do natychmiastowej specjalną ofertę na degustacyjny zestaw win.

Aktualnie mamy w ofercie wina od kilku dostawców, podobnie jak poprzednio stworzyliśmy z nich promocyjne zestawy degustacyjne, wśród których aktualnie dostępne są następujące opcje:

• Prosecco Le Bertole - 6 różnych (czyli wszystkie wymienione w katalogu) - w promocyjnej cenie 250zł

• Zestaw Trere mieszany (2 winabiałe + 4 czerwone): Re Famoso, Arlus, Ca'more, Sperone, Re Nero, Amarcord d'un ross - w promocyjnej cenie 230zł

• Zestaw Trere biały (3 winabiałe, po 2 butelki z każdego): Re Famoso, Re Bianco, Arlus - w promocyjnej cenie 190zł

• I Due Aironi (3 winaczerwone, po 2 butelki z każdego): Bologna Rosso, Serravale, Assolo - w promocyjnej cenie 210zł

Liczba promocyjnych zestawów degustacyjnych jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie ze złożeniem zamówienia. Pamiętajcie, że nasza dewiza to:

Najlepsze wina, dostępne w Polsce tylko u nas, za ceny jak bezpośrednio w winnicy!

Pozdrawiam serdecznie

Maciek