Wina z winnicy Trerè z okolic Faenzy

Maciek nasz kloega z RC Wrocław proponuje nam jak ponizej:

Drodzy,

nasz najnowszy dostawca win to winnica Trerè z okolic Faenzy (www.trere.com) – szczegółowe opisy produkowanych przez nią win znajdziecie w załączonym katalogu. Ich dostawa juz do nas dotarła, w związku z czym dla smakoszy, którzy mieli już okazję poznania jakości importowanych przez nas trunków, przygotowaliśmy do natychmiastowej specjalną ofertę na degustacyjny zestaw win.

Promocyjna cena takiego zestawu to zaledwie 200,‑ zł brutto za karton zawierający sześć butelek:

- wina białe: Re Famoso, Re Bianco i Arlùs,

- wina czerwone: Lôna Bôna, Sperone i Re Nero.

Liczba promocyjnych zestawów degustacyjnych jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie ze złożeniem zamówienia. Pamiętajcie, że nasza dewiza to:

Najlepsze wina, dostępne w Polsce tylko u nas, za ceny jak bezpośrednio w winnicy!

Pozdrawiam serdecznie

Maciek