Sztuka łączy - Kunst verbindet 19-06-2016r.

Drodzy Rotarianki i Rotarianie!

Przed nami kolejna wspaniała wystawa prac artystów należących do środowiska rotariańskiego. Tym razem zaprezentują się w Warszawie w LEX GALLERY. Wcześniej mieliśmy okazję oglądać artystów tej grupy między innymi w Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Berlinie i Paryżu. Obecna wystawa uświetni jubileusz RC Warszawa Sobieski, który w tym roku świętuje 10  rocznicę powstania.

Podczas finisażu wystawy odbędzie się uroczystość nadania

Orderu Polonusa i Orderu Germanusa

osobom działającym na rzecz swoich mniejszości narodowych  i dbających  o pozytywny wizerunek własnego kraju . Wieloletnie doświadczenie pokazuje ,że uroczystości te cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko Rotarian z obu krajów,  a ordery jak również nagrody Germanus i Polonus są wysoko cenione przez środowisko.

Patronat nad wystawą

„Sztuka łączy - Kunst verbindet ”

objęli Gubernator Barbara Pawlisz , Gubernator Elekt Krzysztof Kopyciński oraz Dziekan Rady Izby Radców Prawnych Włodzimierz Chróścik.

Będziemy czuli się zaszczyceni goszcząc Państwa zarówno na wernisażu jak i finisażu wystawy.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia

Magdalena Sitek RC Kielce,

kurator wspomagający wystawy „Sztuka łączy - Kunst verbindet ”

Pobierz zaproszenie na wystawę „Sztuka łączy - Kunst verbindet