Szlachetna Paczka 2017

Drogi Darczyńco,

Z całego serca dziękuję za pomoc w organizacji Szlachetnej Paczki.

Udało nam się !!!!!! ❤

W sobotę, w trakcie Weekendu Cudów, byliśmy u Naszej Rodziny. To było niesamowite spotkanie... wzruszenie, radość, niedowierzanie czy to dzieje się naprawdę?

Wspólnie zrealizowaliśmy wszystkie podstawowe potrzeby Rodziny, które były zgłoszone do Akcji Szlachetnej Paczki, a nawet więcej bo to jeszcze nie koniec pomocy.

Rodzina dostała: nowy piec CO, który pozwoli im już bez obaw przetrwać zimę, zestaw mebli, artykuły tekstylne, wymarzone drobne prezenty, voucher na kurs pierwszej pomocy, środki czystości i kosmetyki oraz artykuły spożywcze. Zaraz po weekendzie dojechała jeszcze ciężarówka drewna opałowego, bojler do podgrzewania wody i części instalacyjne. Rozpoczęły się też prace instalacyjne.

„Dobry człowiek jest jak małe światełko.

Wędruje poprzez mroki naszego świata

i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy.”

Phil Bosmans

Dziękuję że wspólnie mogliśmy sprawić, że taka gwiazda rozbłysła dla Naszej Rodziny na nowo ❤

Dobro powraca!

Pozdrawiam,

Edyta Wołyniec

Koordynatorka akcji

A tak się zaczęło.

Organizatorzy "SzlachetnejPaczki" przesyłają podziękowanie.