Studenci z wymiany w szpitalu.

Galeria

Nasz klubowy kolega Wojciech Frączak był inicjatorem spotkania studentów międzynarodowej  wymiany Rotariańskiej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.

Studentów przyjął założyciel Rotary we Wrocławiu, dyrektor szpitala prof. dr hab. Wojciech Witkiewicz.

Miłe rodzinne spotkanie Ojciec Rotarian we Wrocławiu  obdarował studentów wymiany paczkami mikołajkowymi oraz pokazał szpital.

Kilku lekarzy po angielski opowiedziało o swojej pracy.

Oglądaliśmy tomograf, rezonans i kilka szpitalnych oddziałów.

Studenci bardzo zadowoleni.

Z Rotariańskim Pozdrowieniem

Paweł Korczyński                                              foto: Julia Szydło

Galeria