Spotkanie z Rotary Club Ciudad CABA z Buenos Aires

29 października 2018 roku w siedzibie naszego klubu spotkamy się z koleżankami i kolegami z Rotary Club Ciudad CABA z Buenos Aires. Spotkamy się na Skypie. Spotkanie pomimo pięciogodzinnej różnicy czasu miedzy nami odbędzie się w terminie naszych spotkań czyli o godzinie 1900. Dziękujemy Rotarianom z Buenos Aires o dostosowanie się do terminu naszych spotkań.

Nasi przyjaciele z Buenos Aires przeprowadzą z nami wideokonferencję w siedzibie polskiej Ambasady, gdzie są dogodne warunki pod względem sprzętu i wyposażenia.

Prosimy wszystkich członków klub o niezawodne i punktualne przybycie.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu Prezydenta.

Wasz admin.