Spotkanie Studentów Wymiany Kraków-Oświęcim 2019

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, Drodzy Studenci,

Poniżej przesyłam Wam ogólny, wstępny program tegorocznego spotkania Kraków-Oświęcim, które odbędzie się w dniach 22-24.03.2019.

PIĄTEK, 22.03.2019

12:00 -14:00 – przyjazd Studentów Wymiany do Krakowa (lunch, zwiedzanie, kolacja , spotkania z klubami krakowskimi, nocleg w hostelu)

SOBOTA, 23.03.2019

Śniadanie, cd. zwiedzania miasta, lunch, przejazd pociągiem do Oświęcimia, późna kolacja w Hotelu Imperiale, nocleg

NIEDZIELA, 24.03.2019

śniadanie

1.     wariant podstawowy: 8.30 - 12.30 zwiedzanie Auschwitz, 13.00 lunch, 14.00-15.30 warsztat podsumowujący, 15.30 słodkości i spotkanie integracyjne z oświęcimską młodzieżą oraz rotarianami do 18.00 (przy dobrej pogodzie - wspólna piesza wycieczka nad Sołę i do centrum miasta), 19.00 - 20.00 kolacja
  2.     wariant rozszerzony: wszystko jak w wariancie 1, ale wyjazd części młodzieży po warsztacie podsumowującym, czyli 16:00 (Warszawa oraz niektóre kluby z południa Polski zgłaszały takie rozwiązanie, więc przedstawiam go pod rozwagę).

Na liczne prośby oficerów, rodziców i samych młodych, RC Kraków Wyspiański (Borys Czarakcziew) organizuje ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ, zwiedzanie Wieliczki w piątek rano - chętni przyjadą w czwartek 21 marca po południu/wieczorem i zanocują w KRK. W piątek rano zwiedzą Kopalnie Soli w Wieliczce, a po południu dołączą do grupy głównej. Całkowity koszt dopłaty to ok. 110-120 zł/os.

Bardzo proszę wszystkich oficerów o przesłanie:

1.     zgłoszenie daty przyjazdu studenta/studentów do Borysa Czarakcziewa b.czarakcziew@rotary.org.pl  (RC Kraków Wyspiański)  najpóźniej do dnia 15 lutego 2019,
  2.     zgłoszenie wariantu dotyczącego powrotu, czyli A lub B do Zbyszka Bartusia z.bartus@rotary.org.pl (RC Oświęcim) najpóźniej do dnia 15 lutego 2019,
  3.     potwierdzeń uczestnictwa opiekunów (oficerów wymiany, członków  klubów, host rodziców), zarówno do Borysa Czarakcziewa b.czarakcziew@rotary.org.pl  jak i do Zbyszka Bartusia z.bartus@rotary.org.pl   najpóźniej do dnia 08 marca 2019.

Szczególnie gorąco zapraszam oficerów i rodziców z południa Polski (macie najbliżej) oraz kluby, który nie uczestniczyły w spotkaniu we Wrocławiu J.

Koszty dojazdu i zakwaterowania studenta oraz opiekuna pokrywa klub na podstawie rachunków/paragonów/faktur.

Jak zwykle przypominam, że im szybciej wyślecie potrzebne informacje, tym łatwiejszą pracę będą miały osoby zaangażowane w organizację tego wydarzenia. Miejcie to proszę na uwadze i nie zwlekajcie  z ich  przesłaniem.

Z góry bardzo Wam za to dziękuję.

Jednocześnie przypominam, że udział studentów w spotkaniu jest obowiązkowy (wariant podstawowy).

W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie służę pomocą.

Z rotariańskim pozdrowieniem,

Magdalena Żmijewska