Rotary Wrocław Panorama pomogło niepełnosprawnemu artyście

Galeria

Dariusz Łach, 33-latek ze Ścinawy, mówi, że śpiewa, odkąd pamięta. - Siedzę głównie w bluesie - dodaje. Na ostatnim Festiwalu Dzieci Specjalnej Troski w Lubsku otrzymał wózek elektryczny od Rotary Panorama Wrocław

Dariusz jest ulubieńcem publiczności lubskiego festiwalu. Występował tam przez dziesięć lat z rzędu. - Można powiedzieć, że rósł razem z naszym festiwalem - mówi Dariusz Dyner z firmy Fajgel, która od 12 lat razem z Telewizją Wrocław jest producentem festiwalu.

Dariusz choruje na postępowy zanik mięśni. - Do tej pory mogłem się poruszać tylko dzięki pomocy drugiej osoby. Teraz, mając wózek elektryczny, będę bardziej samodzielny, zdecydowanie ułatwi mi to życie - mówi Darek.