Rotary summer camp

Nasz kllega Włodek Kustra zorganizował i sfinansował wyjazd Adama na letni obóz do Niemiec.

A oto list Adama do klubu.

Witam,

w dniach 21.07-4.08, dzięki Państwa rekomendacji, miałem zaszczyt wziąć udział w 'Rotary summer camp' w Monachium.

Podroż w obie strony minęła mi bezproblemowo (a samolotem leciałem po raz pierwszy), poznałem kilkunastu wspaniałych ludzi z dziesięciu różnych krajów, z którymi miałem przyjemność odwiedzić takie miejsca jak: Marienplatz, BMW World, Rezydencja, English Garden, Partnachklamn, Deutsches Museum, Neuschwanstein Castle, Bavaria FilmStudio i wiele innych.

Wszyscy uczestnicy summercamp'u okazali się być niesamowicie pozytywni. Podobnie rodzina Marwege, u której gościłem przez cały okres trwania obozu. Są to ludzie bardzo kulturalni, życzliwi oraz zorganizowani, otóż to dzięki Nim każdy dzień był doskonale rozplanowany.

Wszystkiego czego tam doświadczyłem na pewno na długo zapamiętam i za to wszystko przychodzi mi Państwu serdecznie podziękować.

W załączeniu przesyłam kilka zdjęć.

Adam Janas