Rotary International Convention 2019 - 1- 5 czerwca Hamburg

Drodzy Rotarianie,

W Toronto właśnie trwa Rotary International Convention 2018. To oznacza, że rejestracja na konwencje 2019 w Hamburgu została otwarta!

Jak zwykle w pierwszych dniach rejestracji obowiązuje promocyjna cena - $350 za całe wydarzenie. Zapraszam do skorzystania już teraz, ponieważ po 27.06 cena wzrośnie o $45 (do $395).

Więcej informacji znajduje się tutaj: http://www.riconvention.org/en/hamburg

Rotary International Convention to wspaniałe wydarzenie, które każdy rotarianin powinien odwiedzić, aby naprawdę poczuć się częścią tej wspaniałej międzynarodowej społeczności. Jest to świetne miejsce do zdobycia nowych znajomości, wiedzy i pomysłów na przyszłe projekty. Polecam wykorzystać fakt, że przyszłoroczna konwencja odbywa się tak blisko Polski - taka okazja może się długo nie powtórzyć.

Z rotariańskimi pozdrowieniami,

Maciej Pawlisz