Rewizyta w Berlinie

7 maja br. 3 osobowa delegacja naszego klubu w składzie: Jan Twardoń, Radosław Cieślak, Edyta Wolyniec, uczestniczyła w spotkaniu przyjaciół Rotarian z klubu RC Berlin-Kurfürstendamm.

Spotkanie to miało charakter uroczysty i wyjątkowy gdyż podpisano na nim Umowę o współpracy pomiędzy Klubami RC Wrocław Panorama i RC Berlin-Kurfürstendamm. Głónym przedmiotem współpracy jest realizacja projektów krajowych i zagranicznych, co do których poczyniono już pierwsze kroki. Pierwszym projektem międzynarodowym realizowanym wspólnie będzie rozbudowa i wyposażenie szkoły Escuela Democratica w Huamachuco (Peru).