Przekazanie insygniów na trasie Kopenhaga Ystad 10-11.06.2016r.

RC Szczecin ma przyjemność zaprosić uczestników na rejs prezydencki do Kopenhagi, na którym odbędzie się tradycyjne przekazanie służby.

W załączeniu znajduje się aktualny program rejsu, który zacznie się w piątek 10 czerwca, a zakończy w sobotę 11 czerwca. Koszt uczestnictwa to 470,00 zł od osoby.

Dodatkowe szczegóły:

Wyjedziemy do Świnoujścia swoimi autobusami i ze swoimi pilotami z Lewobrzeża Szczecina ok. 18:00, będziemy mieli też przystanek na Prawobrzeżu. W Świnoujściu zaokrętujemy się na prom m/f Mazovia do dwuosobowych kabin z oknami. Prom wypływa o 22:30. Ten wieczór będzie do indywidualnej dyspozycji uczestników. Jedni będą woleli odpocząć, inni skorzystają z oferowanych przez prom atrakcji. Do Ystad wejdziemy o 6:15 rano, na śniadanie będzie czas do 7:00. Potem wsiadamy w nasze autobusy (kabiny pozostają do naszej dyspozycji, więc główne bagaże zostają w kabinach) i przez most Oeresund jedziemy do Kopenhagi. Oglądamy główne atrakcje Kopenhagi i ok. 11:30 ruszamy z powrotem. Prom wychodzi z Ystad o 14:00, a my siadamy do obiadu. Po obiedzie mamy uroczystość przekazania służby, a potem czas wolny, zakupy, podwieczorek. O 20:00 jesteśmy w Świnoujściu i naszymi autokarami wracamy do Szczecina.

Serdecznie pozdrawiam

PE Wiesław Paczkowski