Pomoc dla Szymona i Romana

Szymon Lewandowski oraz Roman Geftasiewicz są podopiecznymi Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą"

RC Wrocław Panorama zorganizował przyjazd do kraju Południowoniemieckiego Chóru i Orkiestry Lekarzy ( wśród nich jest wielu Rotarian), który dał  trzy koncedrty wykonyąjąc STABAT MATER Gioachino Rosiniego oraz Introdukcję, Temat i Variacje na klarnet i orkiestrę.

Koncerty odbyły się w dniu 3 listopada 2016r. w Teatrze Zdrojowym w Polanicy - Zdroju współprganizatorem był RC Polanica -Zdrój,

w dniu 4 listopada 2016r. w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Jeleniej Górze współorganizatorem był RC Jelenia Gra Cieplice,

w dniu 5 listopada 2016 r. w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Koncert ten organizował nasz RC Wrocław - Panotama.

Wszystkie koncerty były koncertami charytatywnymi, a przychody z nich zostały przez kluby Rotary przekazane na konto Fundacji "Zdążyć z pomocą".

Po Wrocławskim koncercie Rotary Club Wrocław - Panorama dokonał przelewu na leczenie i rechabilitację

Szymona

i Romana

na konto fundacji w kwocie 2 856.00 złotych.