Pomoc dla Ryśka

Szanowni i Drodzy Przyjaciele !!

Rotary Club Wrocław Panorama decyzją swoich członków postanowił wesprzeć naszego sławnego Dolnoślązaka Ryszarda Szurkowskiego w jego walce o odzyskanie pełnej sprawności. Ryszard Szurkowski to legenda polskiego kolarstwa.

Wielki sportowiec i wspaniały człowiek o wielkim sercu.

W kolarstwie osiągnął wszystko ale życie go nie rozpieszczało. Przeżył wielką osobistą tragedię.

W katastrofie Word Trade Center w Nowym Jorku zginął jego syn.  A teraz On przeżył niesamowity wypadek. Kraksa w wyścigu weteranów  pozbawiła go zdrowia.

Jest niesprawny. Nie włada kończynami. Teraz przed nim wieki wyścig o zdrowie.

Wyścig najważniejszy w jego życiu . Czeka go bardzo droga rehabilitacja. To jak czasówka w wielkim wyścigu gdzie samotnie walczy o zwycięstwo.

ZWRACAMY SIĘ DO WAS PRZYJACIELE  Z APELEM.

POMÓŻCIE RYŚKOWI WYGRAĆ TEN NAJWAŻNIEJSZY WYŚCIG W JEGO ŻYCIU.

PRZYWRÓĆMY MU UŚMIECH I RADOŚĆ ŻYCIA. NIESTETY TEGO ETAPU NIE WSPIERA NFZ.

JEGO ZWYCIĘSTWO W NASZYCH RĘKACH I DOBRYCH SERCACH.

Czekamy na wasze wpłaty na konto RC Wroclaw Panorama

53-009 Wrocław, Borówczana 31

Nr. Konta:  BIG SWIFT CODEGOPZPLPW

PL 70 2030 0045 1110 0000 0299 7600

z dopiskiem"pomoc dla Ryśka"

Za pozyskane środki zapłacimy szpitalowi za tydzień a może  miesiąc Jego rehabilitacji.

Past. Prezydent

RC Wocław Panorama

Marek Seredyn

Program UWAGA  telewizji TVN o Ryszardzie.

Zapraszam do przekazywania uwag. Ponizej opinie naszych kolegów.

Strony: