Pomoc dla Meksyku

Koleżanki i Koledzy Rotarianie ! W imieniu RC Kielce zwracam się z wnioskiem o wsparcie Akcji pomocy dla Meksyku. My przesłaliśmy pierwsze 2.000 dolarów. Chcemy przy współpracy z lokalnym klubem Rotary rozszerzyć pomoc. Sytuacja jest o tyle wyjątkowa, że z tego Culiacan jest w Kielcach, na wymianie młodzieżowej dziewczyna Joanna, której rodzina także ucierpiała w powodzi. Więcej informacji w załączonym piśmie. Myślimy, że wpłaty po 500 zł – 1.000 zł nie będą wielkim obciążeniem dla Waszego Klubu. Z pozdrowieniem Marcin Krzemiński Prezydent Klubu Rotary Kielce.

Prezydent RC Kielce

Marcin Krzemiński

Oczywiście włączylismy się do akcji pomocy. otrzymaliżmy piękną statuetkę

podziękowanie zamieszczone poniżej.