Oktober Just

Zaproszenie

Mamy przyjemność zaprosić was na festyn piwa w stylu Bawarskiego oktober fest. Organizujemy dwie edycje: w sobotę 29 września i w sobotę 6 października.

Miejsce to nasza łąka we wsi Michałkowa w Górach sowich. Zaczynamy zawsze o godzinie 16, a kończymy około północy.

W programie wesoła zabawa przy tradycyjnym piwie paulaner uwarzonym specjalnie na to wydarzenie w naszym browarze domowym.
A do piwa oczywiście golonka bawarska z duszoną kapustą oraz kiełbaski norymbesrskie z piwną musztardą oraz …niespodzianka.

Cena 120 zł. od osoby. Dysponujemy możliwością noclegu w pobliskiej karczmie w cenie 80 zł ze śniadaniem.

Szczegółowe informacje 697 171 697.

Wasz piwowar

Andrzej Just.