Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI

GUBERNATOR
 
  Łukasz Grochowski
ROTARY NA ŚWIECIE
ROTARY W POLSCE
KLUBY W POLSCE
NASZE KINO
O ROTARY
ROTARIANIN
  • ROTARY CLUB MEETENG ARE HELD EVERY MONDAY AT 7 PM IN HOTEL RADISON BLU (PANORAMA HALL) PURKYNIEGO 10 STREET 50-156 WROCŁAW - WELCOME ALL

  • SPOTYKAMY SIĘ ZAWSZE W PONIEDZIAŁKI O GODZ. 19:00 HOTEL RADISON BLU (SALA PANORAMA) UL. PURKYNIEGO 10, 50-156 WROCŁAW - SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Nasze Zarządy

Theme

 

Prezydent

 

Skład Zarządu

 


1999-2000

† Rafał Tabęcki
Wiceprezydent
- Barbara Mróz,
Prezydent Elekt
|-Helena Walkowicz - Myrta,
Sekretarz
- Helena Walkowicz Myrta,
Skarbnik
- Marek Madej,

2000-2001

Helena Walkowicz-Myrta
Wiceprezydent
- Lechosław Grześlak,
Prezydent Elekt
- Rafał Tabęcki,
Sekretarz
- Marek Seledyn,
|Skarbnik
- Marek Madej,

2001-2002

† Rafał Tabęcki
Wiceprezydent
- Marek Nikiel,
Prezydent Elekt
- Marek Seredyn,
Sekretarz
- Marek Seredyn,
Skarbnik
- Krystyna Stanisławska,

2002-2003

Marek Seredyn
Wiceprezydent
- Lechosław Grześlak,
Prezydent Elekt
- Rafał Tabęcki,
Sekretarz
- Janusz Klinowski,
Skarbnik
- Krystyna Skowrońska,
Oficer RF
- Janusz Kopecki,

2003-2004

† Rafał Tabęcki,
Dariusz Lewera
Wiceprezydent
- Dariusz Lewera,
Prezydent Elekt
- Kazimierz Kaim,
Sekretarz
- Janusz Klinowski,
Skarbnik
- Jan Kowal,
CICO
- Helena Walkowicz - Myrta,
Oficer RF
- Janusz Kopecki,
Strażnik Godła
- Marzenna Kopeć,

2004-2005

Kazimierz Kaim
Wiceprezydent
- Włodzimierz Cierliński,
Prezydent Elekt
- Janusz Klinowski,
Sekretarz
- Janusz Klinowski,
Skarbnik
- Jan Kowal,
CICO
- Dariusz Lewera,
Oficer RF
- Janusz Kopecki,
Strażnik Godła
- Marzenna Kopeć,

2005-2006

Janusz Klinowski

Wiceprezydent

- Andrzej Leszyński,

Prezydent Elekt
- Jacek Miller,
Sekretarz
- Jacek Miller,
Skarbnik
- Marek Kornatowski,
CICO
- Dariusz Lewera,
Oficer RF
- Janusz Kopecki,
Strażnik Godła
- Marek Nikiel,


2006-2007

Jacek Miller
Wiceprezydent
- Andrzej Leszyński,
Prezydent Elekt
- Zbigniew Mlądzki,
Sekretarz
- Zbigniew Mlądzki,
Skarbnik
- Włodzimierz Cierliński,
CICO
- Janusz Klinowski,
Oficer RF
- Janusz Kopecki,
Strażnik Godła
- Marek Nikiel,

2007-2008

Zbigniew Mlądzki
Dariusz Lewera
Wiceprezydent
- Dariusz Lewera,
Prezydent Elekt
- Marek Seredyn,
Sekretarz
- Marek Seredyn,
Skarbnik
- Jan Kowal,
CICO
- Janusz Klinowski,
Oficer RF
- Janusz Kopecki,
Strażnik Godła
- Dariusz Dyner,

2008-2009

Marek Seredyn
Wiceprezydent
- Lechosław Grześlak,
Prezydent Elekt
- Marek Karpf,
Sekretarz
- Janusz Klinowski,
Skarbnik
- Janusz Klinowski,
CICO
- Marek Karpf,
Oficer RF
- Janusz Kopecki,
Strażnik Godła
- Arkadiusz Rzepa

2009-2010


Marek Karpf
Wiceprezydent
- Irena Matysiak,
Prezydent Elekt
- Marek Kornatowski,
Sekretarz
- Janusz Klinowski,
Skarbnik
- Marcin Bużantowicz,
CICO
- Arkadiusz Rzepa,
Oficer RF
- Janusz Kopecki,
Strażnik Godła
- Barbara Walkosz-Staśko

2010-2011

Marek Kornatowski
Wiceprezydent
- Marzenna Kopeć,
Prezydent Elekt
- Marek Nikiel,
Sekretarz
- Janusz Klinowski,
Skarbnik
- Lechosław Grześlak,
CICO
- Arkadiusz Rzepa,
Oficer RF
- Janusz Kopecki,

2011-2012

Marek Nikiel
Wiceprezydent
- Dariusz Lewera,
Prezydent Elekt
- Dariusz Dyner,
Sekretarz
- Janusz Klinowski,
Skarbnik
- Janusz Klinowski,
CICO
- Dariusz Dyner,
Oficer RF
- Radosław Cieślak
Strażnik Godła
- Lechosław Grześlak

2012-2013

Dariusz Dyner
Wiceprezydent / CICO
- Miller Jacek,
Sekretarz
- Klinowski Janusz,
Skarbnik
- Rzepa Arek
Strażnik Godła
- Wenzel Jacek
Prezydent Elekt
-Kopecki Janusz
Past Prezydent
- Nikiel Marek

2013-2014

Janusz Kopecki

Wiceprezydent
- Miller Jacek,
Sekretarz
- Klinowski Janusz,
Skarbnik
- Lechosław Grześlak

CICO Paweł Buczak
Strażnik Godła
- Dariusz Lewera
Prezydent Elekt
-Kopecki Janusz
Past Prezydent
- Daruisz Dyner


2014-2015

wojciech Frączak

Wiceprezydent
- Marek Seredyn
Sekretarz - Skarbnik
- Klinowski Janusz,

CICO Tomasz Michalak
Strażnik Godła
- Marek Karpf
Prezydent Elekt
-Barbara Gronostajska
Past Prezydent
- Janusz Kopecki


2015-2016

Barbara Gronostajska

Wiceprezydent
- Cornel Calomfirescu,
Sekretarz
- Paweł Lipiński,
Skarbnik - CICO
- Janusz Klinowski

Strażnik Godła
- Marek KSeredyn
Prezydent Elekt
- Jan Twardońa
Past Prezydent
- Wojciech Frączak


2016-2017

Jan Twardoń

Wiceprezydent
- Radosław Cieślak,
Sekretarz
- Paweł Lipiński,
Skarbnik - CICO
- Janusz Klinowski

Strażnik Godła
- Marek KSeredyn
Prezydent Elekt
- Jan Twardońa
Past Prezydent
- Barbara Gronostajska

2017 - 2018

Radosław Cieślak

Wiceprezydent
- Paweł Buczak,
Sekretarz
- Paweł Lipiński,
Skarbnik

- Halina Myrta

 CICO
- Janusz Klinowski

Strażnik Godła
- Edyta Wołyniec
Prezydent Elekt
- Paweł Buczak
Past Prezydent
- Jan Twardoń

2018 - 2019

Paweł Buczak

Wiceprezydent 
- Marek Reksa
Sekretarz
- Edyta Wołyniec
Skarbnik

- Jan Twardoń

 CICO
- Janusz Klinowski
Strażnik Godła
- Paweł Lipiński
Prezydent Elekt
- Marek Reksa
Past Prezydent
- Radosław Cieślak

 

Facebook