Nasz Guest speaker 29 kwietnia 2019r.

W poniedziałek 29 kwietnia 2019 r. naszym guest speakerem będzie Prezes Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Pan dr Aleksander Pindral.

W obecnym czasie Koło Wrocławskie prowadzi trzy ośrodki dla mężczyzn, jeden dla kobiet oraz jedną sezonową, koedukacyjną placówkę interwencyjną (przeciw zamarznięciom). Są to:

Placówki Koła Wrocławskiego posiadają łącznie 420 stałych miejsc noclegowych.

Corocznie z pomocy Wrocławskiego Koła Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta korzysta kilka tysięcy osób.