Nasi żeglarze

Międzynarodowa Żeglarska Wspólnota Rotarian

(International Yachting Fellowship of Rotarians - IYRF)

została utworzona w 1947 r. w Wielkiej Brytanii i uznawana jest za najstarszą ze wspólnot Rotary, pierwszą z wielu rekreacyjnych wspólnot utworzonych w ramach działalności Światowej Wspólnoty Rotary International.

W ramach The International Yachting Fellowship of Rotarians powstało Międzynarodowe Stowarzyszenie Żeglarzy Rotarian,Flota Giżycko, Polska .

Oficjalny charter Floty odbył się 26 maja 2007r.

Nasz klub choć daleko od Giżycka działa w ramach floty bardzo aktywnie.

Mostek Floty to Komandor Włodek Kustra oraz Wice-komandor Jacek Miller członkowie naszego klubu.

Członkami Floty z naszego klubu są również Wojciech Frączak, Marek Nikiel, Andrzej Czerniachowicz, Włodzimierz Cierliński, Tomasz Lipski.

W imprezach organizowanych przez Flotę Giżycko udział brali również: Marzenna Koprć, Janusz Kopecki, Radosław Cieślak, Lechosław Grześlak, Kazimierz Kaim.

Drodzy żeglarze - stopy wody pod kilem.