Nasi goście z RC Brelin Kurfurstendamm

Galeria

4 lutego 2019 roku klub nasz odwiedzili nasi koledzy z Rotary Club Berlin Kurfurstendamm. Nasze spotkanie rozpoczęliśmu w Pałacu Królewskim we Wrocławiu w którym mieszczą się Muzeum Historyczne oraz Muzeum Sztuki Medaljerskiej. Po zbiorach oprowadzał nas Członek honorowy naszego klubu Pan dr Maciej Łagiweski. Po zakończeniu zwiedzania udaliśmy się do naszej siedziby w Hotelu Radisson BLU na cotygodnioew spotlkanie. Zakończyliśmy spotkanie przy kolacji w jednej z restauracji Starego Miasta.

Galeria