Najlepszy klub sponsorujący !

Podczas konferencji dystryktalnej klubów Rotaract dla Dystryktu 2230, która odbyła się w dniach 23-25.05.2014 w Grębiszewie k/Warszawy, klub Rotary Wrocław Panorama otrzymał, na ręce Rotaraktu Wrocław Panorama, dyplom dla najlepszego klubu sponsorującego w dystrykcie.

RC Wrocław Panorama
The Best Sponsoring Club

Rotaract Wrocław Panorama pragnie serdecznie pogratulować otrzymania zasłużonego wyróżnienia oraz podziękować Rotary Wrocław Panorama za otrzymaną pomoc, wsparcie i za wszystkie wspólnie zrealizowane projekty oraz liczy na owocną współpracę w nadchodzącym roku Rotariańskim 2014/2015.

Anna Polarczyk
        Rotaract
Wrocław Panorama

Drodzy Przyjaciele tak będzie.