Koncert muzyki Andyjskiej

MUZYKI ANDYJSKIEJ

14 kwietnia 2019 godz. 17:00
Pałac Pawłowice, ul. Pawłowicka 87-89 Wrocław

Poruszająca muzyka prosto ze szczytów Andów, śpiew i tradycyjny taniec peruwiański
w wykonaniu zespołów Leyenda des Andes i Perumarka oraz Natalii Silva Meyer.

Podczas koncertu odbędzie się też licytacja oryginalnych przedmiotów peruwiańskich.
Bilety w cenie 30 zł i 80 zł - bilet rodzinny 2+2 (lub wpłata według uznania) do kupienia na
stronie www.zrzutka.pl/peru, mailowo u Edyta Wołyniec (edyta.wolyniec@gmail.com),
w RC Wrocław - Panorama i przed koncertem.

Cały dochód jest przekazany na rzecz akcji "Pomóżmy dzieciom z Peru spełnić marzenia!"
www.zrzutka.pl/peru

Leyenda des Andes                               Perumarka

A BYŁO TAK:

Wczoraj w sali balowej Pałacu Pawłowice we Wrocławiu odbył się niesamowity Charytatywny Koncert Muzyki Andyjskiej na rzecz akcji "Pomóżmy dzieciom z Peru spełnić marzenia!".

Poruszająca, pełna energii i uczuć muzyka prosto ze szczytów Andów w wykonaniu rodowitych muzyków z Peru (Perumarka i Leyenda des Andes) oraz żywiołowy taniec Natalii Silva Meyer porwały publiczność!

Podczas koncertu odbyła się też licytacja oryginalnych przedmiotów peruwiańskich: dwóch poncho oraz dwóch zestawów wysokoprocentowego Pisco + manta.

Koncert odbył się pod patronatem wrocławskich klubów Rotary. Serdecznie dziękujemy Klubom Rotary za pomoc w organizacji koncertu i wsparcie akcji "Pomóżmy dzieciom z Peru spełnić marzenia!"

Każdy może się jeszcze przyłączyć do naszej akcji.

Szczegóły tutaj: www.zrzutka.pl/peru