Komputer dla seniorów

W dniu 17 października 2013r. Prezydent RC Wrocław-Panorama Janusz Kopecki uczestniczył w spotkaniu Stowarzyszenia Ludzi Wieku Senioralnego we Wrocławiu przy ul. Benedyktyńskiej 12.

W czasie spotkania przeprowadził 1/2 godz. "pogadankę" nt. źródeł,idei  i celów ruchu Rotary w świecie  i przekazał w imieniu naszego klubu Rotary na rzecz  członków Stowarzyszenia Ludzi Wieku Senioralnego  ufundowany przez siebie laptop.

Wspomniał  podobnie jak podczas wizyty w Polskim Radio Wrocław o WSZYSTKICH klubach Rotary we Wrocławiu .

Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej i ciepłej atmosferze, a moje słowa były wysłuchiwane z zainteresowaniem jakiego dawno nie widziałem na twarzach  osób biorących udział  w spotkaniu mówi Janusz Kopecki.

Pani Prezes Maria Bierska jest znana dzięki cyklicznej telewizyjnej audycji "Telewizyjny Klub Seniora"  i na pewno jej przychylność i zaangażowanie wpłynie na wzmocnienie wizerunku naszego klubu oraz  ruchu Rotary  na Dolnym Śląsku.

Prezydent zaprosił  p. Marię  Bierską na  nasze zebranie aby przybliżyć jej klimaty rotariańskie i żeby opowiedziała z kolei o tym co  organizacja, którą kieruje czyni  na rzecz  ludzi w podeszłym wieku, którzy chcą być potrzebnymi i aktywnymi życiowo.