KLUB 2018-2019

Szanowni Przyjaciele!

Zaczynamy kolejny okres w historii naszego klubu, aby służąc innym ponad własną korzyść, promując wysokie normy etyczne, świadczyć pomoc humanitarną wszystkim potrzebującym oraz pomagając budować dobrą wolę i pokój na świecie.

Wierzę, iż nasza misja spotka się z pozytywnym odzewem ze strony każdego kto się zetknie z naszą działalnością i razem będziemy dalej podążać ścieżką prowadzącą do  zaspakajania potrzeb wszystkich potrzebujących.

Na pewno dołożę wszelkich starań, aby nasza działalność zachęciła kolejnych ludzi dobrej woli do dołączenia do nas, by zwiększyć siły i zakres naszych czynności, abyśmy byli jeszcze bardziej skuteczni w realizacji misji rotariańskiej.

Dziękuję za wielkie zaufanie jakim mnie obdarzyliście powierzając „kierownictwo” naszym klubem na najbliższy rok. Jestem przekonany, że ze wsparciem osób, którzy uczynili mi zaszczyt przyjmując funkcję w aktualnym zarządzie, uda nam się zrealizować cele rotariańskie. Marku Rekso, Januszu Klinowski, Pawle Lipiński, Wojtku Frączaku, Janku Twardoniu, Radku Cieślaku, Edyto Wołyniec – dziękuję.

Życzę nam wielu sukcesów, bo każdy sukces to zawsze krok do przodu w kierunku humanitaryzmu i Dobra.

Service above self!

Z rotariańskim pozdrowieniem.