Wyszukiwarka
AKTUALNOŚCI

GUBERNATOR
 
  Łukasz Grochowski
ROTARY NA ŚWIECIE
ROTARY W POLSCE
KLUBY W POLSCE
NASZE KINO
O ROTARY
ROTARIANIN
  • ROTARY CLUB MEETENG ARE HELD EVERY MONDAY AT 7 PM IN HOTEL RADISON BLU (PANORAMA HALL) PURKYNIEGO 10 STREET 50-156 WROCŁAW - WELCOME ALL

  • SPOTYKAMY SIĘ ZAWSZE W PONIEDZIAŁKI O GODZ. 19:00 HOTEL RADISON BLU (SALA PANORAMA) UL. PURKYNIEGO 10, 50-156 WROCŁAW - SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

KLUB 2016 - 2017

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Rozpoczynamy zapisywanie nowej czystej karty. Z dniem 1 lipca 2016roku zakończył się okres naszej działalności w Dystrykcie 2230 Białoruś, Polska, Ukraina  i zaczynamy zapisywać dzieje w Dystrykcie 2231 – Polaka.

Wszystko przed nami.  

Motto rotarian -  „Service above self” - jest naszym posłannictwem w służbie dla społeczeństwa. Wypełniamy swoją  społeczną misję poprzez charytatywną pomoc  humanitarną świadczoną  wszystkim ludziom w potrzebie.

Przynależność do klubu rotariańskiego obliguje nas do promowania i sponsorowania wszelkich form pomocy, do propagowania wysokich standardów etycznych  i stosowania ich w życiu osobistym i zawodowym oraz do  pracy dla społeczności  lokalnych bez względu na poglądy polityczne i wyznania religijne. Bazując na zaufaniu jesteśmy otwarci dla tych wszystkich,  którzy  zamierzają  dołączyć się do naszego Klubu i podejmą się odpowiedzialnej pracy  dla dobra społeczeństwa i są gotowi nieść pomoc i czynić Dobro.

Z rotariańskim pozdrowieniem.

Jan Twardoń

 


HOTEL RADISON
BLU
Purkyniego 10
Spotykamy się zawsze
w każdy poniedziałek
o godzinie 19.00
w Hotelu Radisson BLU
przy ul. Purkyniego 10
w sali Panorama
50-156 Wrocław
 

PREZYDENT RC WROCŁAW PANORAMA
Jan Twardoń
 

WROCŁAWSKA PIOSENKA

 

ROTARY

WROCŁAWSKI RYNEK

 

Hymn Rotary

Play Song

Facebook