KLUB 2016 - 2017

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Rozpoczynamy zapisywanie nowej czystej karty. Z dniem 1 lipca 2016roku zakończył się okres naszej działalności w Dystrykcie 2230 Białoruś, Polska, Ukraina  i zaczynamy zapisywać dzieje w Dystrykcie 2231 – Polaka.

Wszystko przed nami.

Motto rotarian -  „Service above self” - jest naszym posłannictwem w służbie dla społeczeństwa. Wypełniamy swoją  społeczną misję poprzez charytatywną pomoc  humanitarną świadczoną  wszystkim ludziom w potrzebie.

Przynależność do klubu rotariańskiego obliguje nas do promowania i sponsorowania wszelkich form pomocy, do propagowania wysokich standardów etycznych  i stosowania ich w życiu osobistym i zawodowym oraz do  pracy dla społeczności  lokalnych bez względu na poglądy polityczne i wyznania religijne. Bazując na zaufaniu jesteśmy otwarci dla tych wszystkich,  którzy  zamierzają  dołączyć się do naszego Klubu i podejmą się odpowiedzialnej pracy  dla dobra społeczeństwa i są gotowi nieść pomoc i czynić Dobro.

Z rotariańskim pozdrowieniem.

Jan Twardoń