KLUB 2011 / 2012

Witajcie Siostry i Bracia Rotarianie!
Witajcie Internauci odwiedzający naszą klubową stronę!

Hasło Prezydenta Rotary International Kayan'a Banserjee na rok 2011 - 2012 brzmi: „Reach Within to Enbrace Humanity” co w tłumaczeniu oznacza „Pokochaj ludzkość całym sercem”. Myślę, że Jego intencja jest bardzo czytelna i wspaniale kontynuuje jedno z głównych rotariańskich haseł tj. „służba dla ludzi ponad własne korzyści”. Bo oczywiste jest że trzeba kochać ludzi żeby służyć im całkowicie i bezinteresownie.

Uważam, że naszą szansą jako członków Klubu Wrocław Panorama jest wieloletnia przyjaźń i tolerancja, które pozwalają wybaczać błędy i korygować przyjęte cele. Sukcesy jakie nasz klub osiągnął w ostatni roku są tego najlepszym dowodem.
Nie możemy jednak stać w miejscu. Konieczne jest pozyskanie w bieżącym roku nowych członków klubu oraz dalsza integracja wewnętrzna i zewnętrzna pomiędzy klubami wrocławskimi i innymi, a także dalsza pomoc dla młodszych kolegów z Rotaractu. Bo to oni są przyszłością naszą i Rotary. A jak ktoś kiedyś powiedział – „najlepszym sposobem na przewidzenie przyszłości jest jej tworzenie”
Mam nadzieję, że naszym codziennym działaniem i wspólnym wysiłkiem osiągniemy założone cele i na koniec kadencji Klub nasz będzie większy i silniejszy a wyniki będą co najmniej porównywalne do tegorocznych.

Z rotariańskim pozdrowieniem
Prezydent RC Wrocław Panorama
Marek Nikiel

HOTEL RADISON
BLU
Purkyniego 10
Spotykamy się zawsze
w każdy poniedziałek
o godzinie 19.00
w Hotelu Radisson BLU
przy ul. Purkyniego 10
w sali Panorama

PREZYDENT RC WROCŁAW PANORAMA
Marek Nikiel

WROCŁAWSKA PIOSENKA

ROTARY

Galeria

<h9>TEAM MARKA</h9><br /><h4>na zdjęciu brak Darka Lewery -Wiceprezydenta, <br />Janusza Klinowskiego - Sekretarza i Skarbnika,<br />Wojtka Frączaka Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.

TEAM MARKA

na zdjęciu brak Darka Lewery -Wiceprezydenta,
Janusza Klinowskiego - Sekretarza i Skarbnika,
Wojtka Frączaka Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.