Marian Jerzy Korczyński

IFMR – International Fellowship of Motorcycling Rotarians

Drodzy Koledzy i Koleżanki Rotarianie !!!

Poszukujemy większej liczby polskich Rotarian motocyklistów zainteresowanych przyłączeniem się do Międzynarodowego Stowarzyszenia Rotarian na Motocyklach (IFMR – International Fellowship of Motorcycling Rotarians) i z pomysłami na wspólną organizację kolejnych rajdów w ramach nowo utworzonego Stowarzyszenia IFMR Polska.

Zwracam się do wszystkich Rotarian w Dystrykcie 2231, a w szczególności do Rotarian Motocyklistów, z ogromną prośbą o akces i uczestnictwo w dniach 17-20 maja 2018 w Pierwszym Rajdzie Motocyklowym IFMR Polska.

Mam już zgłoszenia uczestnictwa od Rotarian Motocyklistów z IFMR Austria-Germany-Schweiz oraz z Litwy, szykuje nam się wspaniałe spotkanie w klimacie motocyklowym nad jeziorem Lutry podczas którego będziemy mieli okazję zobaczyć piękne trasy na Warmii i Mazurach oraz kolekcję zabytkowych motocykli.

Zgłaszajcie się bezpośrednio do mnie na adres email : tomek@biurobart.pl lub telefon 601208851

Czekam z niecierpliwością

Tomek Wiszniewski