F L O T A Giżycko IYFR

Flota Giżycko IYFR

Idea powołania naszej rotariańskiej Polskiej floty powatał w trakcie rozmowy Piotra Pajdowskiego ( RC Warszawa City ) z Jackiem Nankiewiczem ( RC Giżycko ) w czasie pobytu na Mazurach na polsko-niemieckim młodzieżowym obozie żeglarskim w 2006 roku. zacząłem rozmawiać z kolegami z Giżycka na temat powołania floty.

Czarter odbył się w dniu zakończenia Regat o Puchar Gubernatora, to jest 26 maja 2007 r. Bryan Skinner - wicekomandor międzynarodowy, był bardzo uradowany z początkowej liczby chętnych - około 30 osób.
Lista członków Floty Giżycko Polska otwarta.

Członkami floty są też nasi koledzy:

Włodek Kustra  - Komandor Floty Giżycko, (Mostek Floty),

Wojtek Frączak - Komandor Szwadronu Sława (Mastek Floty)

Tomek Lipski - Wiceprezydent Międzynarodowej Organizacji ISSA

Radek Cieślak,

Janusz Kopecki,

Na uwagę zasługuje fakt, że jest to pierwszy Fellowship w Polsce.

Więcej informacji o Flocie Giżycko na jej stronie.

Informacje o wizycie Comodore Sergio Santi