Dzieci autystyczne.

Rotary Club Wrocław-Panorama od wielu lat współpracuje z Dolnośląskim Stowarzyszeniem na rzecz Autyzmu.

W ramach tej współpracy zainicjowanej przez Piotra Duszeńko, czarterowego Prezydenta naszego klubu Rotaractu  wielokrotnie wspieraliśmy Stowarzyszenie.

Rotaract zaprosił wrocławian na poruszający film o dzieciach autystycznych film ten nosił tytuł Paradox Lake wg scenariusza Wiesława Saniewskiego ( RC Wrocław) w reżyserii Przemysława Reuta. To był bardzo ważny dzień, była to wtedy największa akcja rotaractu we Wrocławiu

W ramach współpracy z klubem Liverpool we Wrocławiu w którym odbyły się urodziny Wrocławskiego Klubu Baseballowego KSB zorganizowano akcję charytatywną.

Całkowity dochód z tych imprez został przekazany Dolnośląskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Autyzmu. Nasz klub sfinansował zakup mebli i wyposażenia zakup mebli i wyposażenia dla lokalu terapeutycznego Dolnośląskiego Stowarzyszenia na rzecz Autyzmu przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu.