Biuletyn Public Relations Nr 1 - 2015

BIULETYN PUBLIC RELATIONS ROTARY DYSTRYKT 2230

NR 1 - 10/2015

 

Moi Drodzy,

Sporo ostatnio konferencji i seminariów w naszym Dystrykcie, a większość skumulowanych terminowo jesienią. Dlaczego? Myślę, że energia „początku” roku szkolnego i rotariańskiego to właśnie taki oczywisty moment pełen zapału do nauki, pełen zapału do tworzenia. Dlatego większość komitetów spieszy się, aby rozpierającą je powakacyjną energię przelać w czyn i zaczyn do działań rotariańskich. Dla niektórych z Was oznacza to weekendowe wyjazdy z domu kilka razy tej jesieni, ale może warto? Może warto dokonać tej inwestycji w wiedzę i kontakty, aby jeszcze skuteczniej organizować działania klubów…

Seminarium „Członkostwo, Public Relations, Komunikacja Internetowa”, na które serdecznie Was zapraszam zostało pomyślane tak, aby dostarczyć jak najwięcej narzędzi i technik do działań rotariańskich.

Nie kusimy Was do uczestnictwa (tym razem!) programem rozrywkowym. Oczywiście będzie czas na zacieśnianie więzi między klubami podczas seminarium (bo to bardzo ważne!), ale organizatorzy i prelegenci będą przede wszystkim dzielić się wiedzą w obszarach, w których są „zanurzeni” na co dzień zawodowo, lub autentycznie zgłębili ją pełniąc latami swoją służbę rotariańską.

Niesamowite jest to, że program, wciąż nam się rozrasta, bo wielu naszych kolegów, ekspertów w danej dziedzinie, dołączy jeszcze do warsztatów i wzbogaci je o informacje o kolejnych narzędziach przydatnych w obszarach: pozyskiwanie członków, public relations i komunikacja internetowa.

A wiedza o nich może wzbogacić również działania własne: zawodowe, życiowe…

Dlatego nie zwlekajcie z rejestracją. Dzisiaj tak pięknie świeci słońce w Warszawie i daje mnóstwo energii, że przesyłam ją Wam z intencją abyście „ciach, ciach” wypełnili formularz zgłoszeniowy i wpadali do Warszawy 24 października! Ten dzień to międzynarodowy Dzień Polio, więc zrobimy sobie razem pamiątkową fotę ze znakiem „This Close Now” - niech obiegnie Polskę!

Bardzo proszę również abyście nie zwlekali z przesłaniem do mnie zdjęć znaków rotariańskich na Waszym terenie (mój e-mail to: mgrodzka@meetingpoint.pl). Chcę zaprezentować je podczas seminarium i stworzyć album na stronie internetowej dystryktu. Znaki to kolejny element naszej rotariańskiej obecności i dumy.

Zachęcam Was również, abyście przyjechali z informacją wydrukowaną na kartkach A4 o najbliższych wydarzeniach i projektach Waszych klubów. Przywieźcie odpowiednią ilość kartek – ułożymy je na dłuuuuugim stole i zrobimy GIEŁDĘ wydarzeń i projektów części polskiej Dystryktu 2230.

Może jakieś kluby połączą się w działaniu, może ciekawe projekty będą inspiracją dla innych, może fajne wydarzenia skuszą kolegów do przyjazdu do Was! Public Relations dzieli się na zewnętrzny i wewnętrzny - zadbajcie o dobry PR swoich klubów, pokażcie się - WARTO!

Pozdrawiam Was serdecznie! Do zobaczenia w Warszawie. Yo!

Małgorzata Borroughdame Grodzka

Przewodnicząca Komitetu Public Relations

Rotary Dystrykt 2230

mgrodzka@meetingpoint.pl

Rejestracja na seminarium: http://seminarium-pr.rotary.org.pl/?formularzzgloszeniowy,4

 • Rotary na świecie
 • Rotary w Polsce
 • Rotarianin
 • ARCHIWUM
 • ODZNACZENIE P. HARRIS
 • NASZ GRANT
 • RC MICKIEWICZ
 • GALERIA ZDJĘĆ
 • ROTARACT
 • SATYSFAKCJA
 • PRZYJACIELE
 • CIEKAWOSTKI
Script logo   StudioStrona.pl