Atrakcyjna majówka 2019r.

Nasz klubowy kolega Andrzej Olszewski wyszukał dla nas atrakcyjne pobyty w trakcie majówki 2019r.

Amdrzej prowadzi dwa biura podróźy we Wrocławiu i przedstawia ponizej kilka naprawde atrakcyjnych wyjazdów

Drodzy Majówkowicze,

Także w przyszłym roku długi weekend majowy zawiera dużo dni wolnych :

28.04 - 05.05. 2019 - niedziela / niedziela. Oznacza to, że tak 1.05 / środa/ jak i 03. 05. 2019  / piątek /

To już ostatni taki weekend . W następnych latach 1 i 3 maj będą przypadać na sobotę i niedzielę .

Jak co roku chciał bym Państwu zaproponować wspólny wyjazd z tradycyjnym turniejem tenisowym o Puchar FLY BACK 'u.

Niestety, sukces zeszłorocznej majówki w hotelu OSTRIA  na Krecie , spowodował rozłam grupy. Wielu z Państwa chce wrócić do Ostrii,

ale jest również silna grupa optująca za zmianą kierunku / wielu z Państwa było tam już 2 razy /.

Ponieważ dochodzi do tego kłopot z otrzymaniem całego samolotu dla FLY BACK'u, wysyłam Państwu 4 bardzo sprawdzone propozycje:

1. OSTRIA na Krecie - największa gwarancja pięknej pogody. Tutaj były 2 ostatnie majówki i było 14 słonecznych dni / ok. 30 C /

2. KEFALUKA

3.  XANADU RESORT  w Turcji / Bodrum /

4. MUKARNAS

Ponieważ ceny  grupowe o które wystąpiłem, są znacznie wyższe niż indywidualne, żadnych miejsc nie rezerwowałem. Tak, że zachęcam do szybkich

decyzji, ponieważ termin ten ma bardzo duże branie, a miejsca już znikają bardzo szybko.

Oferty na kombinacje rodzinne , będziemy przysyłać indywidualnie o oparciu ofertę dnia.

Zaznaczam, że ceny mogą ulegać zmianie , a miejsca mogę zagwarantować tylko w miarę dostępności.

OFERTY W ZAŁĄCZNIKU NA DOLE STRONY !!!

Pozdrawiam serdecznie ,

Andrzej Olszewski

P.S.

Z satysfakcją  i bez fałszywej skromności informuję, że  wrocławski Fly Back został uznany przez firmę GRECOS  za jedno z najlepszych  spośród ok. 7 000 biur podróży w Polsce.

Jest to w ogromnej mierze zasługą Państwa, którzy zdecydowaliście się dokonać wyboru wakacji właśnie u nas, za co bardzo serdecznie dziękuję.

Dziękuję też wspaniałej  Załodze Fly Back, która zdołała Państwa do tego przekonać. Zapewniam, że nie spoczniemy na laurach i już dziś zapraszam do wyboru oferty na lato 2019.

Pozdrawiam.

Andrzej Olszewski