Sprawozdanie Prezydenta Klubu 2009 - 2010

za kadencję 2009 - 2010

Prezydent klubu kadencja 2009 / 2010

Marek Karpf

Kadencję rozpoczęliśmy mocnym uderzeniem – obchodami 10- lecia naszego Klubu.
Uroczyste spotkanie w Hotelu Radisson odbyło się przy udziale wielu zacnych gości. Obok Gubernatora Tadeusza Płuzińskiego i Gubernatora Nominata Mirosława Havrylina mieliśmy przyjemność gościć Przewodniczącego Rady Miejskiej Wrocławia Jacka Ossowskiego, a także przedstawicieli zaprzyjaźnionego Klubu Rotary z Hamburga oraz bratnich klubów Wrocławia. Niemal w pełnym składzie zjawiła się też dyrekcja „naszego” hotelu. W trakcie spotkania mieliśmy okazję z dużym wzruszeniem obejrzeć piękną prezentację o minionych dziesięciu latach naszej działalności autorstwa Radka Cieślaka oraz jego syna. Na finał krótki recital dał niewidomy artysta, bas baryton Armand Perykietko. Całość  sprawnie, z werwą oraz właściwym sobie humorem poprowadził klubowy arbiter elegantiarum – Darek Lewera.
Druga część uroczystości jubileuszowych odbyła się w gościnnej – jak zwykle – Restauracji Letniej na terenie wrocławskiego ZOO. Bal przy wspaniałej orkiestrze i suto zastawionych stołach trwał do białego rana.
Z okazji 10-lecia działalności wydaliśmy (sporym nakładem środków) pamiątkowy medal, przeznaczony dla członków Klubu, naszych przyjaciół oraz gości. Przekazaliśmy je też nowo powstałym klubom w Kamieńcu Podolskim oraz w Polanicy Zdroju.
Tak więc Jubileusz 10-lecia Klubu Rotary Wrocław Panorama obeszliśmy godnie i hucznie.