21. Festiwal Kultury Żydowskiej Simcha (1-7.06.2019)

W imieniu dyrektora festiwalu

Stanisława Rybarczyka ( RC Wrocław Centrum)

przesyłam zaproszenie na  nadchodzący

21. Festiwal Kultury Żydowskiej Simcha

(1-7.06.2019).

Program jest  bardzo bogaty. - zachęcam do zapowiedzi całego festiwalu, jak i jego wybranych, poszczególnych elementów np. Jarmark Żydowski, Silent Disco w rytmie Izraelskim, Spotkania z Żywymi Historiami,  Śniadanie Izraelskie, Kolacja Szabatowa, Dzień Książki Żydowskiej, Święto Synagogi Pod Białym Bocianem (w tym wystawa towarzysząca "190 lat Synagogi Pod Białym Bocianem"), a także spacerów z przewodnikiem, paneli dyskusyjnych, warsztatów  i oczywiście BLOKU KONCERTOWEGO,  Zwracam także uwagę, że na koncerty oraz wspaniałe warsztaty winiarskie z sommelierem z nowej Winiarni Zbawcy Win obowiązują bilety (na warsztaty też zapisy). Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w programie.