12 stycznia 2019r. godzinia 17 Zaproszenie do Muzeum Narodowego.

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszamy na noworoczne spotkanie, 12 stycznia, w sobotę, o godzinie 17 w Muzeum Narodowym przy pl. Powstańców Warszawy 5. W programie: oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Migracje. Sztuka późnogotycka na Śląsku” (o dziełach opowie kuratorka ekspozycji, dr Agnieszka Patała z Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego) oraz koncert piosenek Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu zespołu Jaro.

Mamy nadzieję gościć Państwa na spotkaniu Przyjaciół Muzeum Narodowego. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 11 stycznia, drogą e-mailową (stowarzyszenie@mnwr.pl).

W imieniu Pana Piotra Oszczanowskiego, dyrektora Muzeum Narodowego i Stowarzyszenia Przyjaciół Muzeum Narodowego we Wrocławiu

Małgorzata Matuszewska